REKLAMA

Błąd 404? Oto Konstytucja według PiS

  • Autor: TM
  • 20 października 2015 13:56
Błąd 404? Oto Konstytucja według PiS Premier Ewa Kopacz pytała dlaczego PiS usunął Konstytucję ze swojej strony. Fot. youtube.com

Znikająca Konstytucja - to argument, którym PO od wczoraj uderza w PiS. Okazuje się, że dokument jest nadal dostępny w sieci.

Najpierw premier Ewa Kopacz pytała, czego PiS wstydzi się w tekście Konstytucji skoro usunął go ze swojej strony, dziś politycy PO cytują jej fragmenty.

Ogromna władza prezydenta

Może dzisiejsza Konstytucja nie jest idealna, ale projekt, który w 2010 roku stworzył PiS jest z zupełnie innej bajki. Przede wszystkim daje on ogromną władzę prezydentowi. W art. 94 zapisano, że głowa państwa w ciągu 6 miesięcy od wyboru może rozwiązać parlament - ocenia portal radiozet.pl.

Zobacz projekt Konstytucji stworzony przez PiS>>

Bez rządu

Okazuje się, że prezydent może też nie powołać rządu, jeżeli zaistnieje podejrzenie, że ten nie będzie przestrzegał prawa.

To tylko dwa "kwiatki", a jest ich więcej - pisze serwis.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Zunrin 2015-10-20 16:15:19
    Oj tam, ja pamiętam rok 2005 i brak programu na stronie PO. A swoją drogą to zabawne, że internet ten błąd 404 przypisuje Platformie - ich programowi, ich uczciwości, ich realizacji programów wyborczych...
  • analityk 2015-10-20 14:34:54
    To nie jedyny błąd na stronach pisu. schowli też program wybrczy z roku 2015. Niech ktoś spróbuje znaleźć taki na stronie PiSu. Pochowali wszystko i wszystkich co mogłoby ich skompromitować. Dokumenty i ludzi. Krukową, Masłowską, Michałkiewicza i Macierewicza. PiS w ruinieREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA