REKLAMA

Bochenek: Posiedzenie rządu w czwartek, we wtorek nieformalne spotkanie ws. budżetu

  • Autor: PAP/JS
  • 22 sierpnia 2016 14:25
Bochenek: Posiedzenie rządu w czwartek, we wtorek nieformalne spotkanie ws. budżetu We wtorek członkowie Rady Ministrów spotkają się na nieformalnym spotkani (fot. Kancelaria Premiera/twitter)

• We wtorek członkowie Rady Ministrów spotkają się na nieformalnym spotkaniu, by przygotować wstępny projekt przyszłorocznego budżetu - poinformował rzecznik rządu Rafał Bochenek.
• Według niego dokument ma zostać przyjęty na posiedzeniu rządu w czwartek.

Zwyczajowo posiedzenia rządu odbywają się we wtorki.

- We wtorek odbędzie się nieformalne spotkanie członków Rady Ministrów, na którym ministrowie pochylą się nad wstępnym projektem budżetu na 2017 r. Przygotują treść tego dokumentu po to, by wstępny projekt budżetu mógł być przyjęty przez Radę Ministrów w najbliższy czwartek - powiedział  Bochenek.

Czytaj też: Rząd w czwartek zajmie się wstępnym projektem ustawy budżetowej na 2017 rok

- Zależy nam na tym, by to właściwe, formalne posiedzenie Rady Ministrów nie trwało wiele godzin, tylko przybiegło w miarę sprawnie, stąd też ministrowie spotkają się wcześniej, by ten dokument przygotować - dodał Bochenek.

- To, że on już jest teraz przygotowywany, wynika z tego, że wstępny projekt musi trafić do Rady Dialogu Społecznego, a do 30 września zgodnie z harmonogramem prac nad budżetem dokument powinien trafić do Sejmu - zaznaczył.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA