REKLAMA

Bochenek: W środę premier uda się z Żołnierzami Wyklętymi na Powązki Wojskowe

  • Autor: PAP/JS
  • 27 lutego 2017 15:35
Bochenek: W środę premier uda się z Żołnierzami Wyklętymi na Powązki Wojskowe Beata Szydło fot.premier.gov.pl)

W środę (1 marca) premier Beata Szydło uda się wraz z żyjącymi Żołnierzami Wyklętymi na Powązki Wojskowe, gdzie złoży kwiaty na grobie Józefa Bandzo ps. "Jastrząb" - zapowiedział rzecznik rządu Rafał Bochenek.

Bochenek poinformował na briefingu prasowym w KPRM, że w środę 1 marca, w związku z obchodami Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych szefowa rządu - podobnie jak w roku ubiegłym - spotka się z żyjącymi jeszcze przedstawicielami tej formacji.

"W trakcie tego spotkania pani premier z naszymi szczególnymi gośćmi odwiedzi grób śp. już pana Józefa Bandzo +Jastrzębia+, który w zeszłym roku jeszcze był gościem tutaj w kancelarii premiera i spotkał się z panią premier. W tym roku niestety jest już pochowany na warszawskich Powązkach Wojskowych. Tam też właśnie pani premier z naszymi gośćmi uda się po to, aby złożyć symbolicznie kwiaty" - dodał rzecznik rządu. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA