REKLAMA

BOR: spotkanie z Secret Service ws. zabezpieczenia wizyty Trumpa w Polsce

  • Autor: PAP/JS
  • 27 czerwca 2017 14:36
BOR: spotkanie z Secret Service ws. zabezpieczenia wizyty Trumpa w Polsce (fot. bor.gov.pl)

Spotkanie organizacyjne przedstawicieli Biura Ochrony Rządu oraz United States Secret Service w sprawie zabezpieczenia wizyty Prezydenta USA Donalda Trumpa w Polsce, podczas Szczytu Trójmorza odbyło się w siedzibie BOR w Warszawie - poinformowało biuro prasowe BOR.

Podkreślono, że lipcowa operacja to kompleksowe przedsięwzięcie, które wymaga ścisłej kooperacji służb ochronnych oraz wieloetapowych przygotowań.

"Koledzy z Secret Service podziękowali funkcjonariuszom BOR za dotychczasową współpracę realizowaną na wysokim poziomie. Po omówieniu zagadnień będących przedmiotem odprawy zadaniowej bardzo dobrze ocenili przedstawione założenia ochronne" - podało biuro na facebooku.

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump odwiedzi Polskę na zaproszenie prezydenta Andrzeja Dudy. W Warszawie będzie przebywał od 5 lipca wieczorem do 6 lipca. Prezydent podczas wizyty w naszym kraju weźmie również udział jako gość honorowy w szczycie inicjatywy Trójmorza, podczas którego przeprowadzi rozmowy z przywódcami państw regionu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • spragniony123 2017-06-27 18:54:30
    Opozycja na pewno dostanie rozwolnienia, to pewne .Gdy by mogli to zablokowali by zablokowali wizytę Trampa .Jedynie wpuśc0li by MerkelREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA