REKLAMA

BOR: Sprawcą kolizji z udziałem kolumny BOR kierowca auta cywilnego

  • Autor: PAP/JS
  • 18 lipca 2017 16:09
BOR: Sprawcą kolizji z udziałem kolumny BOR kierowca auta cywilnego Do zdarzenia doszło ok. godz. 12.05 w Warszawie, podczas przejazdu kolumny BOR (fot.policja.pl)

Sprawcą kolizji z udziałem kolumny BOR jest kierowca auta cywilnego - poinformowało na Twitterze Biuro Ochrony Rządu powołując się na ustalenia policji. W związku z odmową przyjęcia przez niego mandatu, sprawa została skierowana do sądu.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 12.05 w Warszawie, podczas przejazdu kolumny BOR - inny uczestnik ruchu drogowego poruszający się w tym samym kierunku, lekko obtarł samochód ochronny Biura Ochrony Rządu. Do kontaktu doszło w trakcie próby opuszczenia Ronda Waszyngtona przez kolumnę uprzywilejowaną.

Jak poinformowało na Twitterze Biuro Ochrony Rządu, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał i nie stworzyło ono bezpośredniego zagrożenia dla osób ochranianych. Kolumna BOR, zgodnie z procedurami kontynuowała przejazd, natomiast uczestnicy kolizji zostali na miejscu w oczekiwaniu na ustalenia Policji.

"Z uzyskanych informacji wynika, że przeprowadzone na miejscu zdarzenia czynności wskazały - zdaniem policji - że sprawcą zdarzenia jest kierowca auta cywilnego. Jednocześnie, w związku z odmową przyjęcia mandatu, sprawa została skierowana do sądu" - napisano na Twitterze.

Podobał się artykuł? Podziel się!
BOR

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA