REKLAMA

Bronisław Komorowski stwierdził, że PiS dla Rosjan to "pożyteczny idiota"

 • Autor: GP
 • 01 marca 2016 21:49
Bronisław Komorowski stwierdził, że PiS dla Rosjan to "pożyteczny idiota" Bronisław Komorowski (fot.: wikipedia.org/CC BY 2.0)

• We wtorek (1 marca) były prezydent był gościem TVN 24.
• Wraził opinię, że PiS z perspektywy Rosji działa na korzyść polityki wschodniego sąsiada.
• Przyznał też, że czuje sympatię do manifestujących w ramach KOD.

- Jest zjawisko w polityce, tzw. użytecznego idioty - precyzował swoją myśl Bronisław Komorowski. -  Który nawet o tym nie wiedząc, gra w obcym teatrzyku. Odnoszę wrażenie, że dzisiejsza ekipa rządząca ma bardzo życzliwą prasę rosyjską, ale niestety coraz gorszą na zachodzie Europy.

W swojej ocenie polityki w Polsce Bronisław Komorowski powiedział też, że chciałby uczestniczyć w manifestacjach organizowanych przez Komitet Obrony Demokracji. Zdaje sobie jednak sprawę, że samą obecnością narazi KOD na oskarżenia.

- Gigantyczna manifestacja w Warszawie musiała zrobić wrażenie - ocenił były prezydent. - Stąd ta agresja wobec KOD-u, którą dziś odnotowujemy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (5 komentarzy)

 • Dawid 2016-04-08 21:49:28
  "SZOGUNIE-KOMORUSKI" błagam !!!! Nierób z SIEBIE jeszcze większego IDIOTY !!! Wschód na CIEBIE naciska ,bo z przekazu TVN-24 (60%poparcia),tam nadal uważają cię za GŁOWĘ - RP.-którą dalej mogą KRĘCIĆ!!!!!! Łączę się w BULU I NADZIEJI !!! Ale większego ANALFABETY po za "TW-BOLKIEM" w życiu nie WIDZIAŁEM!!! By tak OŚMIESZAĆ globalnie POLSKĘ i Polaków!!!
 • Sk 2016-03-02 11:51:02
  Ale czy to powiedział wchodząc na fotel z ,,butami".?
 • dziki bór 2016-03-02 09:14:37
  Do tantus: jest od tego właśnie państwo , obecnie nam rządzący praworządnie , ty się tym nie przejmuj , jeśli znasz kogoś takiego w PIS to napisz , bo nie ma napewno , któryby nie płacił na swoje dzieci , najbardziej obrzydliwym jest , że jest słono opłacany przez zleceniodawców , wiadomo kogo , a nie płaci , zrozum to człowieku. Zresztą wy z poprzedniej ekipy i tak jesteście bez rozumu - bezmózgowce , wy i tak prostych zdarzeń i faktów nigdy nie rozumujecie.
 • tantus 2016-03-02 08:57:39
  Do dziki bór: zajmij się lepiej alimenciarzami w PiSie.
 • dziki bór 2016-03-01 22:58:51
  ty mizerny człowieku , jesteś poszanowania niegodny , przynosiłeś wstyd i zażenowanie RP swoimi ieprofesoinalnymi i niekompetentnymi decyzjami , Ta decyzja o referendum to ci się czkawką odpije i już powinna odbijać się , a twoja sympatia do jakiegoś alimenciarza z kod , to wiadomo od początku jest jest celowym działaniem , aby przeszkadzać rządzącym w przeprowadzaniu porządku prawnego , trzeba posprzątać bałagan i chaos o waszych rządach , a będzie tego bardzo dużo , aby społeczeństwo doczekało się sprawiedliwości i ładu prawnego . A ty nie zabieraj głosu , bo jesteś oderwany od życia przeciętnego Polaka , miałeś na to czas 5 lat i nic nie zrobiłeś dla lepszego jutra Polaków. Wstydź się , żyjesz wśród sprzedawczyków i donosicieli na naszą Ojczyznę na arenie międzynarodowej. Ale wiadomo bliski sercu obóz harcerski POPAPRAŃCÓW.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA