REKLAMA

Budżet na 2017 r., Krasnodębski: Poprawki Senatu pozwoliłoby opozycji wyjść z honorem

  • Autor: PAP/AT
  • 09 stycznia 2017 10:14
Budżet na 2017 r., Krasnodębski: Poprawki Senatu pozwoliłoby opozycji wyjść z honorem Krasnodębski stwierdził, że na sali obrad powinna odbyć się normalna sesja (Zdzisław Krasnodębski, fot.facebook.com/Krasnodebski

• Nie może dojść do sytuacji, w której praca Sejmu zostałaby sparaliżowana
• Dobrą propozycją wyjścia byłyby poprawki Senatu, jak wiadomo Marszałek Karczewski zgodził się już na taki wariant - powiedział europoseł PiS Zdzisław Krasnodębski.

Jak powiedział Krasnodębski w TOK FM, takie rozwiązanie sytuacji "pozwoliłoby opozycji też wyjść z honorem". "Przecież chcemy, żeby ten protest, który jest absurdalny, żeby się zakończył jak najszybciej, bo to nie sprzyja naszemu krajowi" - dodał europoseł PiS.

Krasnodębski stwierdził, że na sali obrad powinna odbyć się normalna sesja. Zaznaczył, że, "jeżeli to nie będzie możliwe, to wtedy jest już przygotowana sala kolumnowa". Według europosła PiS nie może dojść do sytuacji, w której "praca Sejmu zostałaby sparaliżowana". Jednak jego zdaniem nic temu nie grozi.

"Senat może wprowadzić poprawki, może się odbyć debata na ten temat. To jest jedyne wyjście zgodnie z prawem" - zakończył Krasnodębski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA