REKLAMA

Były poseł PSL zatrzymany przez CBA

  • Autor: PAP/JS
  • 12 czerwca 2017 15:08
Były poseł PSL zatrzymany przez CBA Sprawa dotyczy korupcji i powoływania się na wpływy (fot. mat. CBA)

Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało pięć osób w śledztwie dot. korupcji nadzorowanym przez małopolski wydział zamiejscowy Prokuratury Krajowej w Krakowie. Wśród zatrzymanych jest b. poseł PSL Andrzej P. - podało CBA.

"Potwierdzam zatrzymanie pięciu osób przez agentów delegatury CBA w Łodzi" - powiedział Piotr Kaczorek z Wydziału Komunikacji Społecznej Biura.

Wśród zatrzymanych są prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach, b. poseł PSL Andrzej P., b. prezes i b. wiceprezes Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Starachowicach, burmistrz Połańca Jacek T. i biznesmen - powiedział Kaczorek.

Sprawa dotyczy korupcji i powoływania się na wpływy - dodał.

Zaznaczył, że postępowanie w tej sprawie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Krajowej. Nie chciał udzielać innych informacji dotyczących sprawy, w związku z którą zostali oni zatrzymani. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • mazurekwielkanocny 2017-06-17 12:57:59
    I bardzo dobrze. Złodzieje rozkradający Polskę i podatki Polaków winni iść do więzienia i siedzieć tak długo dopóki nie oddadzą lub odpracują tego co ukradli. Popieram i pozdrawiam CBA, które swego czasu Schetyna z Tuskiem zamierzali zlikwidować. Ja teraz tylko czekam na czas kiedy ci wszyscy "reformatorzy" co sprzedawali Polskę i Polaków obcemu kapitałowi, staną przed sądem a nawet Trybunałem Stanu i będą mieć uczciwy proces. Aby ten proces na prawdę był uczciwy, to należy zrobić porządek sądownictwa w Polsce.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA