REKLAMA

CBA zabezpiecza dokumenty kontroli Urzędu Lotnictwa

  • Autor: PAP/JP
  • 16 maja 2017 13:52

Centralne Biuro Antykorupcyjne w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego zabezpiecza dokumenty dotyczące kontroli prowadzonych przez ULC. To element śledztwa prowadzonego przez Biuro pod nadzorem warszawskiej prokuratury.

- Zabezpieczamy dokumenty dotyczące kontroli przeprowadzanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Działania te zostały podęte w ramach śledztwa prowadzonego przez CBA, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Warszawie - powiedział 16 maja PAP Piotr Kaczorek z Wydziału Komunikacji Społecznej Centralnego Biura Antykorupcyjnego. - W związku z prowadzonymi działaniami nie mogę udzielić innych informacji - podkreślił.

- Informuję, że przedmiotem kontroli CBA jest dokumentacja znajdująca się w Departamencie Lotnisk" - przekazała rzeczniczka ULC Karina Lisowska.

Departament Lotnisk podlega pod wiceprezesa ds. infrastruktury lotniczej. Do czasu nadania depeszy ULC nie odpowiedział na pytanie PAP, z jakiego okresu dokumenty są objęte kontrolą.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA