REKLAMA

Debata komitetów wyborczych: Kto weźmie udział?

  • Autor: AT
  • 15 października 2015 13:00
Debata komitetów wyborczych: Kto weźmie udział? W debacie wezmą udział reprezentanci ośmiu ogólnopolskich komitetów wyborczych (fot.pixabay.com)

Piechociński, Nowacka, Petru, Korwin-Mikke, Kukiz, Zandberg w debacie komitetów wyborczych. Kto z PiS i PO?

20 października odbędzie się debata telewizyjna, w której mają wziąć udział reprezentanci ośmiu ogólnopolskich komitetów wyborczych.

Z deklaracji przedstawicieli poszczególnych komitetów wynika, że udział w niej wezmą szef PSL Janusz Piechociński oraz liderzy Zjednoczonej Lewicy Barbara Nowacka, Nowoczesnej Ryszard Petru, Partii KORWiN Janusz Korwin-Mikke, Komitetu Kukiz'15 Paweł Kukiz oraz Adrian Zandberg z Partii Razem.

Platformy Obywatelskiej nie będzie reprezentować Ewa Kopacz. Z nieoficjalnych informacji wynika, że PO bierze pod uwagę m.in. Tomasza Siemoniaka - wicepremiera, ministra obrony narodowej, Grzegorza Schetynę - ministra spraw zagranicznych, Rafała Trzaskowskiego - ministra ds. europejskich i Joannę Muchę - rzeczniczkę sztabu PO .

Swojego kandydata nie wskazało jeszcze PiS.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)
REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA