REKLAMA

Debata Kopacz – Szydło – Nowacka? Jest propozycja

  • Autor: TM
  • 01 października 2015 07:55
Debata Kopacz – Szydło – Nowacka? Jest propozycja Najprawdopodobniej Ewa Kopacz i Beata Szydło nie zgodziłyby się na taką debatę – uważa Cimoszewicz. Fot. facebook.com

Byłoby czymś pasjonującym, gdyby TVP zorganizowało debatę wyborczą trzech pań: Ewy Kopacz, Beaty Szydło i Barbary Nowackiej - proponował w TVP Info Włodzimierz Cimoszewicz.

Polityk ocenił jednocześnie, że najprawdopodobniej Ewa Kopacz i Beata Szydło nie zgodziłyby się na taką debatę.

Pochwalił też pomysł, aby twarzą Zjednoczonej Lewicy została Barbara Nowacka. Podkreślił, że bardzo ją ceni. Cimoszewicz mówił także o roku rządów Ewy Kopacz. Stwierdził, że postawiłby jej czwórkę z małym plusem.

Sukcesów było więcej niż mówi opozycja, a i mniej niż mówi rząd - stwierdził. Wyliczał też błędy rządu.

Takim błędem było pójście na zbyt dalekie ustępstwa wobec górników, których liczbę należałoby zredukować, ale politycy boją się dotknąć tego jeża - przekonywał.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • leszek 2015-10-01 09:06:41
    debata ,tak ale o czm i jak rozmawiać z tą cimną masą SZYDŁO
  • Taxi-gsm 2015-10-01 09:06:21
    Jak się jest inteligentnym i mądrym politykiem to jest się nim całe życie. Co do ringu trzech pań, to zrozumiałe, że są kobietami i te dwie potencjalnie "większe" mają tylko i wyłącznie do stracenia, bo i szans nie mają w starciu z BN.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA