REKLAMA

Debata Kopacz-Szydło. Telewizja podaje datę

  • Autor: TM
  • 08 października 2015 11:49
Debata Kopacz-Szydło. Telewizja podaje datę Debata ma być transmitowana przez TVP, TVN i Polsat. Fot. youtube.com

Prezes TVP Janusz Daszczyński wysłał zaproszenia do szefów sztabów wyborczych PiS i PO. Porozumienie w tej sprawie zostało zainicjowane przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji - czytamy w komunikacie spółki.

W debacie wezmą udział premier i przewodnicząca PO Ewa Kopacz oraz wiceprezes PiS i kandydatka tej partii na premiera, Beata Szydło.

Realne programy

Premier Ewa Kopacz oświadczyła, że "nigdy nie uciekała od debaty". Na konferencji prasowej w Bydgoszczy premier zaznaczyła, że według dawnych zwyczajów szefowie partii opozycyjnych i rządzącej spotykali się podczas debat, przedstawiając swoje realne programy.

Ale jeśli rzeczywiście prezes Kaczyński dzisiaj nie chce, chowa się za plecami Beaty Szydło, to ja już kilka razy powtórzyłam: będę debatować z Beatą Szydło, skoro nie chce debatować ze mną prezes - powiedziała Kopacz.

Tydzień przed wyborami

Debata Beata Szydło-Ewa Kopacz odbędzie się w niedzielę 18 października - informują władze Telewizji Polskiej.

Oprócz TVP debatę ma transmitowana także TVN i Polsat.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • ehh 2015-10-08 16:36:25
    Ja nie rozumiem po co ona tak bardzo chce debatować z Kaczyńskim skoro teraz Szydło jest wystawiona na premiera? Dziwne niezrozumiałe rzeczyREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA