REKLAMA

Debata Kopacz z Szydło: Brak argumentów, bzdury i gra na emocjach

  • Autor: AT
  • 15 października 2015 10:20
Debata Kopacz z Szydło: Brak argumentów, bzdury i gra na emocjach Ewa Kopacz i Beata Szydło (fot.facebook.com/Ewa-Kopacz/wybierzpis.org.pl)

Eksperci uważają, że debata przedwyborcza Ewy Kopacz z Beatą Szydło będzie mało merytoryczna, a liczyć się będzie gra na emocjach.

Według Renaty Kim z "Newsweeka”, wiadomo z przecieków, że kandydatka PiS, Beata Szydło będzie robiła wszystko, żeby wyprowadzić Ewę Kopacz z równowagi - podaje Polskie Radio "Trójka".

Jak wyjaśnia Kim na antenie "Trójki", za premier stoi doświadczenie, ale będzie miała problem z Beatą Szydło, bo ta "przygotowywana jest do debaty według zasady – powtarzaj nieustannie swoje zdanie i nie słuchaj tego, co mówi twój rywal, opowiadaj największe bzdury, aby pewnym siebie głosem”. Natomiast Kopacz nie wypada mówić bzdur.

Wiktor Świetlik – publicysta "W Sieci” spodziewa się za to mało merytorycznej dyskusji. - Zauważono, że merytoryczna argumentacja trafia w próżnię i najważniejsza jest gra na emocjach, co robi przede wszystkim strona rządowa – wyjaśnia publicysta w radiowej "Trójce".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA