REKLAMA

Debata liderów komitetów, Schetyna: To będzie chaos

  • Autor: AT
  • 20 października 2015 13:15
Debata liderów komitetów, Schetyna: To będzie chaos W debacie powinny brać udział tylko dwie największe w danej chwili partie - uważa Schetyna (Grzegorz Schetyna, fot.schetyna.pl)

Dziś wieczorem odbędzie się debata liderów komitetów wyborczy. Grzegorz Schetyna, poseł Platformy Obywatelskiej uważa, że będzie ona równie niemerytoryczna jak debata Ewy Kopacz z Beatą Szydło.

Grzegorz Schetyna stwierdził w "Radiu ZET", że dzisiejsza debata liderów komitetów wyborczych będzie podobnie niemerytoryczna jak wczorajsza.

Polityk uważa, że w debacie powinny brać udział tylko dwie największe w danej chwili partie.

- Wszystkich namawiam, szczególnie te partie mniejsze, a najbardziej te oscylujące wokół progu wyborczego, które tak koniecznie chcą debatować, żeby najpierw zbudowały poparcie, przekonały Polaków do tego, że mają szanse brać udział w czynnej polityce, wygrać wybory, czy też tworzyć koalicję rządową, a potem będą aplikować o udział w tych debatach. Zawsze powinno być tak, zawsze tak jest, że dwie najważniejsze partie biorą, przedstawiciele dwóch najważniejszych partii, które rozstrzygają między sobą wyścig wyborczy biorą udział w takich debatach - powiedział Schetyna w "Radiu ZET".

Według niego w debacie liderów będzie panował chaos.

- Jest osiem głosów i będzie osiem wystąpień, każdy będzie mówił swoje, no to już będzie totalny chaos - poinformował polityk na antenie "Radia ZET".

Debata liderów ośmiu komitetów wyborczych rozpocznie się już dziś wieczorem (20.10.215) o godzinie 20.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • antyklerykalna 2015-10-20 23:09:42
    Szydło beznadziejna jak zawsze - prawie wszystkie swoje wypowiedzi zaczyna od tekstów " Polska zasługuje na...". Ograniczona totalnie. Na myśl przychodzi mi jeden z odcinków Ranczo, gdy Czerepach uczył Kozioła odpowiedzi, które pasują do każdego pytania ;)REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA