REKLAMA

Debata w europarlamencie na temat Polski jednak 19 stycznia

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 14 stycznia 2016 11:59
Debata w europarlamencie na temat Polski jednak 19 stycznia Nie będzie zmiany daty debaty o Polsce w europarlamencie. (fot. wikipedia.org/CC BY-SA 3.0)

Debata w europarlamencie na temat Polski odbędzie się jednak 19 stycznia - donosi RMF FM. Wcześniej mówiło się o zmianie daty na 20 stycznia.

O zmianie daty z 20 na 19 stycznia RMF FM poinformowało na Twitterze.

fot. twitter.com

 

Już wcześniej planowano, że debata odbędzie się 19 stycznia. O przesunięciu daty na 20 stycznia poinformowano w środę, 13 stycznia. Mówiło się, że debata w PE miałaby się odbyć 20 stycznia. Przełożenie daty miało wynikać z tego, że we wtorek (19 stycznia) w trakcie debaty wypowiadałby się jeszcze przedstawiciel luksemburskiej prezydencji, a w środę będzie to reprezentant nowego, holenderskiego przewodnictwa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Polska się przebudziła 2016-01-14 12:46:25
    Potwierdzałem również powyższą datę 19stycznia w wcześniejszych komentarzach,istotnym jest fakt iż, zainteresowali się największą w historii powojennej Polski aferą gruntową masowych zmian oznaczeń gruntów rolnych wszystkich klas w obrębach gmin na"B"budowlane z środków Unijnych. Poprzedni Rząd RP Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego wyrzucony został po 8latach udręki przez społeczeństwo, gdyż nie zadbali o stosowne Uchwały czy, Ustawę określająca rekompensaty finansowe dla właścicieli budynków i działek legalnych w obrębach Miast. Skandal potwierdzający interesy złodziejskiej kliki przestępców.
  • Polska się przebudziła 2016-01-14 12:41:52
    Pozatwierdzałem również powyższą datę 19stycznia w wcześniejszych komentarzach,istotnym jest fakt iż, zainteresowali się największą w historii powojennej Polski aferą gruntowa masowych zmian oznaczeń gruntów rolnych wszystkich klas w obrębach gmin na"B"budowlane z środków Unijnych. Poprzedni Rząd RP Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego wyrzucony po 8latach udręki przez społeczeństwo, gdyż nie zadbali o stosowne Uchwały czy, Ustawę określająca rekompensaty finansowe dla właścicieli budynków i działek legalnych w obrębach Miast. Skandal potwierdzający interesy złodziejskiej kliki przestępców.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA