REKLAMA

Dlaczego zmiany w sądownictwie są potrzebne? Rusza kampania informacyjna

  • Autor: PAP/AT
  • 07 września 2017 13:05
Dlaczego zmiany w sądownictwie są potrzebne? Rusza kampania informacyjna Rusza kampania informacyjna o reformie sądownictwa (fot.pixabay.com)

W piątek (8 września) ruszy kampania informacyjna o reformie sądownictwa. Ma ona pokazać, dlaczego zmiany w sądownictwie są niezbędne i zatrzeć złe wrażenia po burzliwej dyskusji na temat reformy.

O założeniach kampanii informacyjnej o reformie sądownictwa, którą przygotowuje Polska Fundacja Narodowa pisze "Rzeczpospolita".

Według "Rz", kampania ma w kompleksowy sposób docierać z przesłaniem pokazującym, dlaczego zmiany w sądownictwie są niezbędne i "zatrzeć złe wrażenia po burzliwej dyskusji na temat reformy sądownictwa, którą zakończyły prezydenckie weta".

Jak ustaliła gazeta, kampania rusza w piątek. Odpowiada za nią Polska Fundacja Narodowa - organizacja powołana do życia przez 17 państwowych spółek. Kampania ma obejmować m.in. serię billboardów z hasłami dotyczącymi zmian i odesłaniem do specjalnej strony internetowej.

Czytaj też: PO poprze ustawy dot. sądownictwa zaproponowane przez prezydenta?

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • :-) 2017-09-08 11:46:46
    Kampania informująca dlaczego rząd powinien przejąć nadzór nad sądownictwem, robiona przez prywatną "fundację" z 500 milionów publicznych złotych. Następna kampania za nasze pieniądze: Kto jest największym Polakiem i dlaczego Kaczyński?
  • anna 2017-09-08 10:47:36
    W tym kraju nie warto się uczyć śmiechem żartem też skończyłam wydział prawa i od samego ukończenia studiów mam cały czas schody(bezrobotna) a pracę mgr pisałam na temat ,,Pozycji sędziego komisarza w postępowaniu upadłościowym firmy'' jedna czarna owca opinii o stadzie nie czyni ale, że każde środowisko powinno mieć bat nad głową co jakiś czas i trzeba nim potrząsnąć trząsajcie więc..........macie większoścREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA