REKLAMA

Dowiedzą się o udziale wojska w wojnie z Państwem Islamskim

  • Autor: GP
  • 21 czerwca 2016 10:30
Dowiedzą się o udziale wojska w wojnie z Państwem Islamskim Polscy żołnierze regularnie uczestniczą w misjach pokojowych w wielu regionach świata. (fot.:wikipedia.org/domena publiczna)

• Na wniosek Platformy Obywatelskiej MON przedstawi w Sejmie informację o zaangażowaniu polskich sił zbrojnych na bliskim Wschodzie.
• Punkt wpisano do porządku obrad na środę (22 czerwca).

Środowe południe (22 czerwca) w Sejmie upłynie pod znakiem decyzji polskich władz z weekendu. Prezydent i szef MON zdecydowali, że Wojsko Polskie będzie brać udział w walce z Państwem Islamskim. Armia oddeleguje samoloty F-16 i żołnierzy do szkoleń na Bliskim Wschodzie.

W środę w Sejmie informację w sprawie zaangażowania polskich sił zbrojnych na terenach zajętych przez tzw. Państwo Islamskie przedstawi MON.

Posłowie na wniosek PO wysłuchają tej informacji. Omawiany punkt w posiedzeniu rozpocznie się o 11.15, a zakończy około 13:00.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA