REKLAMA

Droga w rodzinnej miejscowości Beaty Szydło została wyremontowana

  • Autor: GP
  • 01 kwietnia 2016 09:02
Droga w rodzinnej miejscowości Beaty Szydło została wyremontowana Przecieszyńska ulica Wyzwolenia, rodzinne strony Beaty Szydło. (fot. Gabriel Paździor, PTWP)

• Lokalne władze w gminie Brzeszcze znalazły dodatkowe środki na remont drogi w rodzinnej miejscowości premier Beaty Szydło, Przecieszynie.
• Remont 700 m drogi miał kosztować 140 tysięcy złotych.

Lokalny dziennik "Gazeta Krakowska" potwierdził informację o remoncie drogi ulicy Groblowej w Przecieszynie. Nawierzchnia ma być asfaltowa, a na remont miały znaleźć się w rekordowym czasie dodatkowe pieniądze. Nie byłoby w tej historii nic dziwnego, gdyby nie fakt, że droga prowadzi do prywatnego domu premier Beaty Szydło.

Lokalna gazeta przytacza, że jeszcze 11 marca wiceburmistrz Brzeszcz (miejscowości, w której administracyjnie leży Przecieszyn) Robert Adamczyk zapewniał, że gmina na ten rok nie uwzględniła omawianego remontu w inwestycjach infrastrukturalnych. Zastrzegał jedynie, że jeśli pojawią się oszczędności z innych przetargów, to wówczas asfalt może zostać wyłożony.

140 tys. złotych, na tyle wyceniono renowację drogi, pojawiły się w rekordowo szybkim czasie. Remont zakończono jeszcze przed Wielkanocą. Ciężki sprzęt opuścił budowę 29 marca. Drogę oddano do użytku.

Omawiany, wyremontowany odcinek drogi lokalnej liczy około 700 metrów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA