REKLAMA

Drugi dzień posiedzenia rządu. Na nim budżet 2017, dług finansów publicznych i służba cywilna

  • Autor: GP
  • 28 września 2016 08:41
Drugi dzień posiedzenia rządu. Na nim budżet 2017, dług finansów publicznych i służba cywilna Rząd obradować będzie w środę (28 września) drugi dzień z rzędu. (fot.:KPRM/flickr.com/domena publiczna)

• Rząd w środę (28 września) skupi się na kwestiach finansowych państwa.
• Minister finansów Paweł Szałamacha przedstawi postępy prac nad budżetem na 2017 rok, będzie też mówił o zarządzaniu długiem sektora finansów publicznych.
• W planie posiedzenia jest też punkt poświęcony służbie cywilnej.

Po wtorkowym (27 września) posiedzeniu, na którym zapadły decyzje dotyczące programu Mieszkanie PlusRada Ministrów zajmie się w środę (28 września) kolejnymi kwestiami.

W informacji przedstawionych przez Kancelarię Premiera ministrowie mają w planie omówienie projektu ustawy budżetowej na rok 2017, omówienie strategia zarządzania długiem sektora finansów publicznych w latach 2017 do 2020. Te dwa punkty będzie referował Paweł Szałamacha, minister finansów.

Potem głos zabierze szef służby cywilnej, który przedstawi rządowi trzyletni plan limitu mianowań urzędników w służbie cywilnej na lata 2017 do 2019.

Rząd rozpocznie posiedzenie w południe w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA