REKLAMA

Duda: Będę czynił wszystko by rząd zrealizował plany gospodarcze

  • Autor: PAP/AT
  • 25 czerwca 2016 19:30
Duda: Będę czynił wszystko by rząd zrealizował plany gospodarcze Niech Radom tak jak był, również i nadal będzie stolicą polskich robotników - powiedział Andrzej Duda (fot.prezydent.pl/Krzysztof Sitkowski)

Zobowiązuję się, że uczynię wszystko i będę wspierał w tym rząd premier Beaty Szydło, aby plany gospodarcze, które zostały zarysowane, były zrealizowane - zadeklarował prezydent Andrzej Duda podczas obchodów rocznicy Wydarzeń Radomskich 1976 roku.

Wreszcie w Polsce - jak przekonywał Duda - "zostanie wprowadzona zasada zrównoważonego rozwoju, dbania o to aby państwo rozwijało się w sposób równomierny, o to aby podstawowe prawa obywatelskie - jak prawo do wyboru miejsca zamieszkania, prawo do wyboru miejsca pracy - były naprawdę realizowane, a nie tylko na papierze". "O to właśnie będziemy dbali" - powiedział prezydent.

"Jako prezydent Rzeczypospolitej zobowiązuję się, że będę czynił wszystko i będę wspierał w tym polski rząd premier Beaty Szydło, aby te plany gospodarcze, które zostały zarysowane, były zrealizowane" - zaznaczył Duda. "Aby zasada zrównoważonego rozwoju, aby zasada sprawiedliwego dzielenia dóbr i funduszy na inwestycje państwowe, była wcielana w życie" - dodał.

"Niech Radom tak jak był, (...) również i nadal będzie stolicą polskich robotników, stolicą pracy, stolicą codziennego trudu, który powinien być dobrze nagradzany" - konkludował.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • tantus 2016-06-26 12:42:47
    Pan rezydent zapomniał dodać, że będzie w swoich działaniach "niezłomny" (tzn. niezłomnie podpisze wszystko, co mu prezes każe).REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA