REKLAMA

Dzień Babci i Dziadka: Para prezydencka złożyła życzenia babciom i dziadkom

  • Autor: PAP/AT
  • 21 stycznia 2017 13:33
Dzień Babci i Dziadka: Para prezydencka złożyła życzenia babciom i dziadkom Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda złożyli życzenia z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka (fot.prezydent.pl)

• Relacja między Babcią i Dziadkiem, a wnukami jest zupełnie wyjątkowa i niepowtarzalna - powiedzieli Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda.
• Życzymy Państwu, abyście właśnie z niej czerpali siłę i uśmiech - życzyła z okazji Dnia Babci i Dziadka para prezydencka.

"Niewiele jest słów, które budziłyby tak ciepłe skojarzenia jak babcia czy dziadek. Dlatego w tych szczególnych dniach, gdy obchodzicie swoje święta, pragniemy życzyć Wam przede wszystkim dużo zdrowia, braku trosk i nieustającej pociechy z wnucząt" - napisali Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda w życzeniach zamieszczonych na stronie internetowej prezydenta.

"Mądrość i doświadczenie Babć oraz Dziadków są bezcennym darem przekazywanym kolejnym pokoleniom, dlatego Państwa rola jest tak ważna. Pragniemy wyrazić nasz najgłębszy szacunek dla Państwa zaangażowania w pomoc w wychowaniu najmłodszych" - podkreślił prezydent z małżonką.

Czytaj też: Rafalska do babć i dziadków: Jesteście czymś więcej, niż częścią rodziny

"Mamy nadzieję, że najbliższe dni będą okazją do spotkań w rodzinnym gronie i przyniosą Państwu wiele radości" - dodała para prezydencka.

Wcześniej prezydent złożył krótkie życiecznia wszystkim babciom na tweeterze; wideo z życzeniami zamieściła też premier Beata Szydło.

Dzień Babci przypada w sobotę 21 stycznia, Dziadka - dzień później.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Anna KLZ 2017-01-21 23:19:38
    [...] "Mądrość i doświadczenie Babć oraz Dziadków są bezcennym darem przekazywanym kolejnym pokoleniom [..] bardzo dziękuję za życzenia, jednakże niepoprawnie wciąż wierzę w SPRAWIEDLIWE PAŃSTWO szanujące Konstytucję i Obywateli i jak mam przekazać wnuczce taki dar? jeśli czekam na sprostowanie świadectwa pracy z dnia 30 czerwca 2009r. oraz na wydanie świadectwa pracy za wskazany w PIT 11 - okres zatrudnienia od 01 lutego 2010r do 30 listopada 2010r.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA