REKLAMA

Dzień Ojca: Ministrowie złożyli życzenia tatom z okazji ich święta

  • Autor: PAP/AT
  • 23 czerwca 2017 14:05
Dzień Ojca: Ministrowie złożyli życzenia tatom z okazji ich święta Dzień Taty to ważna chwila - podkreśliła Anna Zalewska (fot.twitter.com/MRPiPS_GOV_PL)

W piątek (23 czerwca) ministrowie złożyli życzenia wszystkim tatom z okazji Dnia Ojca.

• Radości i satysfakcji życzyła ojcom szefowa MRPiPS Elżbieta Rafalska.

• Minister edukacji narodowej Anna Zalewska podziękowała im za każde słowo wsparcia i pobudzanie do odważnego poznawania świata.

• Inni ministrowie także złożyli ojcom życzenia.

"Uczycie dzieci odpowiedzialności i radzenia sobie z problemami. Jesteście autorytetami. Stanowicie pierwszy i najważniejszy wzorzec mężczyzny dla dziecka, co jest zarówno zaszczytem, jaki i wielkim wyzwaniem. Wierzę, że w jak najlepszy sposób sprostacie tym zadaniom i będziecie nagradzani miłością dzieci przez całe życie" - napisała w swoich życzeniach szefowa MRPiPS.

"Niech uśmiechy dzieci będą Waszą najpiękniejszą nagrodą za wszelkie trudy i wyrzeczenia, jakie obok radości i sukcesów, niesie ze sobą bycie Ojcem" - dodała.

Czytaj też: Premier złożyła życzenia z okazji Dnia Ojca (film)

Szefowa MEN w swoich życzeniach podkreśliła, że "Dzień Taty to ważna chwila, aby z całego serca podziękować za ojcowska odwagę, cierpliwość, okazywaną codziennie dobroć i zrozumienie". "Dzięki Wam, Drodzy Ojcowie, zawsze czujemy się szczęśliwymi ludźmi, którzy są kochani i otoczeni bezgraniczną miłością" - napisała.

Zalewska podziękowała również "za każde słowo wsparcia i pobudzanie do odważnego poznawania świata".

MON z kolei życzył wszystkim ojcom "żołnierskiego szczęścia". "Z okazji #DzieńOjca, tym którzy swoją służbę pełnią blisko i tym, którzy służą na misjach" - napisano na twitterze resortu.

Życzenia z okazji Dnia Ojca złożyło również Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa. "Wszystkim tatom składamy najlepsze życzenia z okazji #DzieńOjca!" - napisano na twitterze MIB.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA