REKLAMA

Euro 2016, Prezydent: Błaszczykowski głowa do góry!

  • Autor: GP
  • 01 lipca 2016 07:32
Euro 2016, Prezydent: Błaszczykowski głowa do góry! Andrzej Duda jest fanem piłki nożnej, mówił o tym przed Euro w wywiadzie dla portugalskiej prasy. (fot.:twitter.com/prezydentpl)

• Andrzej Duda i Beata Szydło dopingowali polską kadrę narodową na Euro 2016 we Francji.
• Polacy grali 30 czerwca z Portugalią w ćwierćfinale turnieju i odpadli z rywalizacji.
• Polscy politycy, mimo porażki, są bardzo zadowoleni z występu biało-czerwonych.

Prezydent Andrzej Duda kibicował polskim piłkarzom w ich zmaganiach piłkarskich we Francji. Polacy, po historycznym sukcesie, jakim było opuszczenie grupy, grali w fazie pucharowej. 30 czerwca po trudnym meczu z Portugalią, który piłkarze trenera Adama Nawałki zremisowali 1:1 udało się wyłonić zwycięzcę dopiero w serii rzutów karnych. Portugalia pokonała Polskę 5:3.

Andrzej Duda za pośrednictwem Twittera słał polskiej kadrze podziękowanie i zapewnia, że nie mają się czego wstydzić. W ocenie prezydenta Polska ma najlepszą drużynę od trzech dekad.

Podobnego zdania jest premier Beata Szydło, która idąc w ślady prezydenta też podziękowała polskim piłkarzom.

Nie było w historii Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej polskiego zespołu, który byłby bliżej finału niż kadra prowadzona przez Adama Nawałkę, a której kapitanem jest Robert Lewandowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • Prawo! Precz PiS! 2016-07-01 10:16:26
    Beatko "Duma", gdzie Konstytucja RP-Trybunał Konstytucyjny jako martwe ciało za Rządów obłąkanego PiS! WSTYD I HAŃBA przez PIS wychodzi z Unii Wielka Brytania!REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA