REKLAMA

Ewa Kopacz szefem klubu PO? ”Niezręczny pomysł”

  • Autor: TM
  • 28 października 2015 08:57
Ewa Kopacz szefem klubu PO? ”Niezręczny pomysł” Ewa Kopacz na czele klubu PO to byłby raczej niezręczny pomysł – przyznał Halicki. Fot. facebook.com

Powstała grupa kilku osób w PO, która ma za zadanie opracowanie szczegółowego kalendarza wyborów przewodniczącego partii - powiedział w TVN24 minister administracji i cyfryzacji Andrzej Halicki. Dodał, że dzień przed pierwszym posiedzeniem Sejmu partia wybierze szefa klubu parlamentarnego.

Bardzo ważne jest to, co przed nami, bo będziemy opozycją w bardzo trudnej konfiguracji. PiS bierze pełną odpowiedzialność za kraj, ale jednocześnie ma pewne pokusy zmiany modelu funkcjonowania państwa. Będziemy stać na straży praw demokratycznych i obywatelskich. Musimy być bardzo aktywni, musi nastąpić przegrupowanie w partii - stwierdził Halicki.

Wybory przewodniczącego

Przyznał, że w PO powstała grupa kilku osób, która ma za zadanie opracowanie szczegółowego kalendarza wyborów.

Wybory na przewodniczącego partii będą w dość szybkim czasie - oznajmił minister.

Kopacz szefem klubu?

Kto zostanie szefem klubu PO?

Halicki poinformował, że Platforma Obywatelska wybierze szefa klubu parlamentarnego dzień przed pierwszym posiedzeniem Sejmu. Zdementował pojawiające się doniesienia, że funkcję tę miałaby objąć Ewa Kopacz.

Myślę, że Ewa Kopacz na czele klubu PO to byłby raczej niezręczny pomysł - przyznał.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA