REKLAMA

Ewa Kopacz: Wystąpienie polityków PiS pełne buty i arogancji

 • Autor: PAP/MN
 • 21 grudnia 2016 11:50
Ewa Kopacz: Wystąpienie polityków PiS pełne buty i arogancji Była premier krytykuje wystąpienie PiS. (fot. Ewa Kopacz, PTWP)

• Zdaniem Ewy Kopacz, politycy PiS mówiąc spokojnym głosem zachowali swoją butę i arogancję.
• Tak była premier komentuje wspólne wystąpienie m.in. Jarosława Kaczyńskiego, Beaty Szydło oraz marszałków Sejmu i Senatu.
• Już nie jedną obietnicę PiS słyszałam, "a życie weryfikuje te obietnice" - dodaje Kopacz.

"Mówiąc spokojnym głosem zachowali swoją butę i arogancję. Twierdzą w dalszym ciągu, że budżet został przegłosowany w sposób legalny, prawidłowy. My uważamy, że to co się odbyło na Sali Kolumnowej jest nielegalne, nie było imiennego głosowania, liczenie kilkusekundowe przez sekretarzy przy brakach na liście obecności. To jest żenada, to jest niszczenie polskiego parlamentaryzmu" - powiedziała w środę dziennikarzom w Sejmie była premier.

Pytana o deklaracje, które padły na konferencji polityków PiS, powiedziała, że już nie jedną obietnice słyszała, "a życie weryfikuje te obietnice". "Mówiono o pakiecie demokratycznym w czasie kampanii wyborczej, mówili o pakiecie demokratycznym, gdy byli w opozycji, i pokazali, ile dla nich znaczy demokracja" - zauważyła Kopacz.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński uważa, że powinna istnieć instytucja szefa opozycji, który, jego zdaniem miałby pewne uprawnienia lub nawet przywileje. "Aby opozycja miała też pewne uprawnienia w Sejmie" - podkreślił.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (4 komentarzy)

 • dino 2016-12-21 21:05:22
  "Zdaniem Ewy Kopacz, politycy PiS mówiąc spokojnym głosem zachowali swoją butę i arogancję." To tylko świadczy,że głąby z PO niczego sie nie nauczyły i nadal nie mogą zrozumieć dlaczego przegrali wybory i będą przegrywać.To dzięki temu, m.in. przegraliście wybory za BUTĘ i AROGANCJĘ.
 • Jozef 2016-12-21 16:57:36
  Spieprzaj z ekranu kłamliwy bABSZTYLU, bo po każdym pojawieniu się twojego pyska psuje mi się odbiornik i musze ponosić koszty naprawy. "Centymetr po centymetrze, na głębokość jednego metra", przekopałaś miejsce zamachu w Smoleńsku a teraz przekopujesz polski Sejm. Twoje miejsce jest w sali z kratami grubymi na jeden metr, a nie w mediach lub sali sejmowej!
 • Sk 2016-12-21 12:04:15
  Pełne buty,arogancji, cynizmu, hipokryzji, nieodpowiedzialności , jątrzenia... było i jest POREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA