REKLAMA

Expose Szydło: jesteśmy jedną drużyną

  • Autor: PAP
  • 18 listopada 2015 13:21
Expose Szydło: jesteśmy jedną drużyną Beata Szydło wygłaszając przemówienie w sali plenarnej sejmu (fot. twitter PiS)

- W niepewnych czasach musimy być razem; rząd PiS jest gotowy do współdziałania, proszę całą izbę o merytoryczną i zgodną współpracę; jesteśmy wszyscy jedną, biało-czerwoną drużyną - mówiła premier Beata Szydło, prosząc o wotum zaufania dla rządu.

"Jeszcze kilkanaście tygodni temu, osiemset kilometrów na Wschód od naszej granicy słychać było strzały i ginęli ludzie. Kilka dni temu zamachy terrorystyczne wstrząsnęły Paryżem. W tych niepewnych czasach musimy być razem" - powiedziała Szydło w Sejmie.

Jak podkreślała, rząd Prawa i Sprawiedliwości jest gotowy do współdziałania opartego na zgodzie i porozumieniu.

Apel do posłów

"Proszę całą wysoką izbę, bez wyjątku wszystkich państwa, o merytoryczną i zgodną współpracę; nie dla nas, nie dla naszych ambicji politycznych, nie dla naszych karier, ale dla Polaków" - przekonywała.

Szefowa rządu mówiła, że Polacy chcą współpracy i dialogu. "Jestem pewna, że razem damy radę wyzwaniom, które stoją przed naszym krajem. Pamiętajmy, szanowne panie posłanki i panowie posłowie, że jesteśmy wszyscy biało-czerwoną drużyną" - powiedziała, prosząc o wotum zaufania dla rządu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA