REKLAMA

Feministki będą protestować pod domem Kaczyńskiego

 • Autor: bad
 • 13 października 2016 11:27
Feministki będą protestować pod domem Kaczyńskiego Jarosław Kaczyński znowu zdenerwował feministki (fot. pixabay.com/ CC0 Public Domain)

• Feministki pod przewodnictwem Anny Dryjańskiej będą pikietować pod domem Jarosława Kaczyńskiego.
• Protest ma odbyć się dziś, 13 października, a powodem są słowa prezesa PiS o tzw. trudnych ciążach.

Wczoraj, 12 października Jarosław Kaczyński udzielił wywiadu Polskiej Agencji Informacyjnej, w którym powiedział, że odciął się od projektu ustawy Ordo Iuris, przyznał też, że PiS zrobi wszystko, by ograniczyć liczbę aborcji w Polsce.

Wypowiedział się także o trudnych ciążach: „Będziemy dążyli do tego, by nawet przypadki ciąż bardzo trudnych, kiedy dziecko jest skazane na śmierć, mocno zdeformowane, kończyły się jednak porodem, by to dziecko mogło być ochrzczone, pochowane, miało imię”.

Reakcją internautów było zawiązanie akcji na jednym z portali społecznościowych pod nazwą „Czarny protest pod domem Kaczyńskiego”. Pikieta ma odbyć się na warszawskim Żoliborzu, pod domem Jarosława Kaczyńskiego, zaplanowana jest dziś, 13 października na godz. 19-21.

Organizatorzy protestu napisali między innymi: „Poseł Jarosław Kaczyński, wódz partii rządzącej, nadal nie rozumie, że nie może nam zaglądać do łóżek ani gabinetów ginekologicznych. My bardziej szanujemy jego prywatność - dlatego zgromadzimy się tylko pod jego domem”.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • SK 2016-10-13 18:56:27
  Gdyby ktoś wyjaśnił tym paniom, co dzieje się z psychiką i duchowością takich kobiet, które ,,wybrały" aborcję jako rozwiązanie problemu, to raczej nie wyszłyby na ulice i nie cieszyły ,,diabłów". Szkoda że nie włącza się do tej ,,debaty" psychologów, psychiatrów, teologów ,..., ale szczególnie pań,które cierpią potworności z powodu uraty dziecka po dokonanej aborcji.
 • Olek 2016-10-13 12:17:50
  Feminazistki chciałyby zabijać nienarodzone dzieci z zespołem Downa, dzieci bez rąk i nóg... Adolf byłby dumny! Niech staną przed nim i powiedzą mu, że zasługiwał na śmierć: i.ytimg.com/vi/y9iB117iQNo/maxresdefault.jpg
 • jaro 2016-10-13 11:38:53
  To co powiedział Kaczyński to przejaw humanizmu wobec tych bezbronnych istot które powiedzmy to sobie szczerze są zabijane w sposób okrutny. A co do feministek... degeneracja chyba nie ma granic...REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA