REKLAMA

Francja prosi o pomoc. Macierewicz wyraził gotowość

  • Autor: PAP/AT
  • 21 listopada 2015 14:00
Francja prosi o pomoc. Macierewicz wyraził gotowość Francja zwróciła się o pomoc i współpracę w wyszczególnionych dziedzinach związanych z walką z terroryzmem (fot.mon.gov.pl)

Jean-Yves Le Drian, minister obrony Francji rozmawiał z szefem MON Antonim Macierewiczem o współpracy między krajami.

Na prośbę ministra obrony Francji Jean-Yves Le Driana i w nawiązaniu do rozmów, prowadzonych w dniu 17 listopada 2015 roku w Brukseli, 20 listopada br. odbyła się telefoniczna rozmowa ministra Antoniego Macierewicza z ministrem Jean-Yves Le Drianem.

Zgodnie z zapowiedziami Francja zwróciła się o pomoc i współpracę w wyszczególnionych dziedzinach związanych z walką z terroryzmem.

Minister Macierewicz wyraził gotowość rozpatrzenia szczegółowych propozycji francuskich, gdy nadejdą, wskazując równocześnie, iż Polska spodziewa się pełnego wsparcia bezpieczeństwa narodowego naszego kraju.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • oset 2015-11-21 14:14:51
    Teraz dopiero zachód dostrzegł, że ciemnogrody miały rację. Nie wiadomo, czy na działania nie jest już za późno. Trudno ogarnąć to, co się dzieje. Jedno, co jest pewne, to to, że sytuacja chyba już się wymknęła spod kontroli i nikt nas nią nie panuje.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA