REKLAMA

Frasyniuk pyta Szydło: czy Jezus też byłby nosicielem zarazków?

  • Autor: TM
  • 15 października 2015 10:39
Frasyniuk pyta Szydło: czy Jezus też byłby nosicielem zarazków? Poziom debaty na temat uchodźców jest kompromitujący – uważa Frasyniuk. Fot. budapeszt.msz.gov.pl

Zapytałbym potencjalną panią premier, czy Żyd z długim zarostem i włosami, z dalekiego Wschodu, o imieniu Jezus zostałby przyjęty do Polski, czy jest potencjalnym nosicielem wszelkich brudów i zarazków? - powiedział Władysław Frasyniuk, odpowiadając jakie pytania zadałby Beacie Szydło i Ewie Kopacz podczas debaty.

Dyskusja obecnej pani premier i typowanej na jej następczynię wiceprezes PiS odbędzie się w poniedziałek (19.10) o godzinie 20:00.

"To karygodne"

Powinno się głośno zawołać, że każdy, kto mówi w sprawie uchodźców głupoty powinien stracić tytuł naukowy, jeśli takowy posiada. To, co mówi Kaczyński czy Gowin jest karygodne - powiedział Władysław Frasyniuk, komentując ostatnie wypowiedzi polityków Prawa i Sprawiedliwości.

"Sprzeczne z tradycją solidarności"

Były opozycjonista w czasach PRL stwierdził także, że poziom debaty na temat uchodźców jest kompromitujący oraz sprzeczny z polską tradycją solidarności - donosi serwis polskatimes.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • krzysiek 2015-10-15 11:25:35
    Frasyniuku moze najpierw sie ochrzcij, i nie wymawiaj imienia Boga na daremno pejsiarzuREKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA