REKLAMA

Gabinet cieni. Schetyna: Nie obiecamy gruszek na wierzbie, chcemy rozmawiać o Polsce

  • Autor: PAP/MN
  • 17 listopada 2016 13:09
Gabinet cieni. Schetyna: Nie obiecamy gruszek na wierzbie, chcemy rozmawiać o Polsce Gabinet cieni będzie twardo recenzować każde ministerstwo - zapowiada Schetyna. (fot. platforma.org)

• Nie spotykamy się po to, żeby obiecywać gruszki na wierzbie, jak niektórzy przed nami, żeby prosić o tani poklask - powiedział w czwartek (17 listopada) Grzegorz Schetyna.
• Jak podkreślił lider PO podczas Rady Krajowej, partia "chce rozmawiać o Polsce".
• W dalszej części spotkania PO ma zaprezentować skład „gabinetu cieni”.

"My dzisiaj nie spotykamy się po to, żeby obiecywać gruszki na wierzbie, jak niektórzy przed nami, żeby prosić o tani poklask. My chcemy rozmawiać o Polsce, chcemy być odpowiedzialni. Jesteśmy odpowiedzialni, ale jesteśmy też twardzi i wiemy, co chcemy zrobić" - podkreślał Schetyna.

"I po to jest dzisiejszy dzień, po to jest nasze przekonanie, że chcemy, żeby Polska znowu była liderem w Europie, żeby była najlepiej urządzonym krajem w Europie, żeby była krajem sukcesu - sukcesu, który jest pokazywany jako wzór dla wszystkich" - mówił szef Platformy.

Zapowiedział, że "gabinet cieni" ma "twardo recenzować każde ministerstwo, każde zaniechanie, każdy błąd, każdego odszukanego PiS-iewicza". "Będziemy też realizować własne projekty, będziemy pokazywać projekty nowych ustaw, rozporządzeń, będziemy wskazywać gdzie, co trzeba zrobić, żeby polska władza, była lepsza, skuteczniejsza, była taka, jakiej oczekują jej Polacy" - zaznaczył.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA