REKLAMA

Giertych straszy PiS pozwem zbiorowym. ”Muszą zapłacić”

  • Autor: TM
  • 05 listopada 2015 20:56
Giertych straszy PiS pozwem zbiorowym. ”Muszą zapłacić” Ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego ma idealne warunki do realizacji obietnic – uważa Roman Giertych (na zdjęciu). Fot. facebook.com

Nie było w polskiej historii takiej sytuacji, żeby partia, która coś obiecuje, miała możliwość realizacji tej obietnicy. PiS ma wszystko, więc niech realizują - powiedział Roman Giertych.

Polityk ogłosił, że jako ojciec czwórki dzieci jest gotów na drodze prawnej dochodzić obiecanego dodatku 500 złotych na dziecko.

Zapowiedział, jeśli PiS w styczniu nie wypłaci 500 złotych, zorganizuje pozew zbiorowy. Podkreślił przy tym, że sam ewentualne dofinansowanie przeznaczyłby na cele charytatywne.

Ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego ma idealne warunki do realizacji obietnic. Nie było w polskiej historii takiej sytuacji, żeby partia, która coś obiecuje, miała możliwość realizacji tej obietnicy. PiS ma wszystko, więc niech realizują - powiedział.

Zdaniem Giertycha, "historyczny sukces PiS" oznacza również "historyczną odpowiedzialność".

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA