REKLAMA

”Głupstw się nasłuchamy”. Ostrzeżenie dla PiS

  • Autor: PAP
  • 28 października 2015 06:02
”Głupstw się nasłuchamy”. Ostrzeżenie dla PiS Spośród uprawnionych do głosowania zaledwie 18,5 proc. wybrało PiS – podkreśla prof. Markowski. Fot. facebook.com

Jesteśmy jednym z niewielu krajów, w którym w parlamencie nie będzie miał kto bronić wartości liberalnych i oświeceniowych - powiedział w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" prof. Radosław Markowski, politolog, Uniwersytet SWPS.

Zamiast tego należy oczekiwać dominacji jednostronnej papki narodowej pyszałkowatości. To się znudzi, rzecz jasna, i minie, ale co się nasłuchamy głupstw, to się nasłuchamy - dodał.

Wskazał też na fakt, że do urn wyborczych poszło 50 proc. Polaków. Spośród uprawnionych do głosowania zaledwie 18,5 proc. wybrało PiS.

Partia rządząca musi mieć tego świadomość - podkreślił prof. Markowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • kkk 2015-10-28 11:21:38
    Ja się z Panem Profesorem co do zasady zgadzam, ale czy również tak głośno publicznie komentował wybory w roku 2011 kiedy to PO dostało realne poparcie na poziomie 19%? Bo jeśli tak to szacunek...REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA