REKLAMA

Gowin ocenia debatę i szuka koalicjanta

  • Autor: TM
  • 20 października 2015 09:55
Gowin ocenia debatę i szuka koalicjanta Zjednoczona Prawica powinna szukać koalicjanta w posłach wybranych z listy Kukiza – uważa Gowin. Fot. facebook.com

Dużo bardziej przekonujące i spójne było to, co prezentowała prezes Szydło - oceniał w radiowej ”Jedynce” Jarosław Gowin, prezes Polski Razem.

Gowin przekonywał, że poniedziałkowa debata pomiędzy Beatą Szydło i Ewą Kopacz okazała się zwycięska dla liderki PiS i że udowodniła ona, że ma cechy przywódcze.

Przemyślane decyzje

Polacy mogą być dużo pewniejsi tego, że na szczytach władzy będą zapadały przemyślane i nieemocjonalnie decyzje wtedy, kiedy premierem będzie Beata Szydło - podkreślił.

Jarosław Gowin liczy, że Zjednoczona Prawica osiągnie na tyle dobry rezultat w wyborach, że będzie mogła rządzić samodzielnie, jeśli jednak to się nie uda, to powinna szukać koalicjanta "w posłach wybranych z listy Pawła Kukiza".

"Wiele rzeczy PO mogła zrobić lepiej"

Nie twierdzę, że Polska jest w ruinie, że te 8 lat zostało pod każdym względem zmarnowane, ale że wiele rzeczy PO mogła zrobić lepiej - powiedział Gowin.

Jarosław Gowin mówił też, że przygotowuje się do objęcia stanowiska ministra obrony narodowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA