REKLAMA

Gowin zdradza nazwiska: to kandydaci do rządu

  • Autor: TM
  • 05 października 2015 11:04
Gowin zdradza nazwiska: to kandydaci do rządu Lider PR przestrzegał przed koalicją, którą mogą utworzyć PO, PSL oraz partia Ryszarda Petru i Zjednoczona Lewica. Fot. facebook.com

Marcin Ociepa i Kamil Bortniczuk będą kandydatami do stanowisk w rządzie, o ile wybory wygra Zjednoczona Prawica - zapowiedział w Opolu Jarosław Gowin, lider Polski Razem.

Gowin stwierdził, że i Kamil Bortniczuk, kandydat do Sejmu) i Marcin Ociepa, kandydat na senatora) są "osobami dynamicznymi, które mimo młodego wieku mają już spore doświadczenie i osiągnięcia".

Do przyszłego rządu

Jeśli wyborcy nam zaufają, to właśnie takie osoby będę w imieniu Polski Razem desygnował do przyszłego rządu - mówił Gowin.

Koalicja strzachu

Jak donosi serwis nto.pl lider PR przestrzegał przed koalicją, którą po wyborach mogą utworzyć PO, PSL oraz partia Ryszarda Petru i Zjednoczona Lewica.

To będzie koalicja połączona tylko i wyłącznie strachem przed rządami Zjednoczonej Prawicy. Taka koalicja strachu byłaby targana wewnętrznymi konfliktami, a to prawdopodobnie doprowadziłoby do przedterminowych wyborów - przestrzegał lider PR.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA