REKLAMA

Grupa Wyszehradzka wraca do Polski, na Forum Ekonomiczne w Krynicy

  • Autor: GP
  • 06 września 2016 13:30
Grupa Wyszehradzka wraca do Polski, na Forum Ekonomiczne w Krynicy Premier Beata Szydło odwiedzi Krynicę, a minister rozwoju Mateusz Morawiecki objął spotkanie ekonomiczne patronatem resortu, którym kieruje. (fot.:KPRM/flickr.com/domena publiczna)

• Premier Beata Szydło spotka się z liderami V4 w Krynicy.
• W górskim kurorcie zaczyna się kolejna, tegoroczna edycja Forum Ekonomicznego.

Po niedawnym spotkaniu w Warszawie liderów Grupy Wyszehradzkiej (V4) w Warszawie z Angelą Merkel, będzie kolejna okazja do spotkania się premier Beata Szydło z liderami Czech, Węgier i Słowacji. Do tego grona ma też dołączyć premier Ukrainy - Wołodymyr Hrojsman.

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów informuje, że w czasie Forum Ekonomicznego w Krynicy, które dojdzie do nieformalnego spotkania polityków. Samo spotkanie będzie miało miejsce 6 września.

Premier w Krynicy odwiedzi pawilon Polskiej Fundacji Narodowej, po czym około 15.30 spotka się z pozostałymi liderami V4. O 16.25 dołączy do nich premier Ukrainy.

Po 17:00 politycy wystąpią dla mediów.

Forum Ekonomiczne w Krynicy potrwa do piątku (9 września).

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA