REKLAMA

Grzegorz Schetyna spotka się dzisiaj z Ryszardem Petru

  • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
  • 28 stycznia 2016 09:58
Grzegorz Schetyna spotka się dzisiaj z Ryszardem Petru Na pytanie o temat rozmowy, Schetyna powiedział: o życiu, o polityce, o współpracy (fot. Michał Józefaciuk/Wikipedia/CC BY-SA 3.0 PL)

„Umówiony jestem z Ryszardem Petru na dzisiaj (28 stycznia). Mam zadzwonić i dzisiaj się zobaczymy” – mówił w programie #dziejesienażywo Wirtualnej Polski Grzegorz Schetyna, przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

Na pytanie o temat rozmowy, Schetyna powiedział: o życiu, o polityce, o współpracy. - To jest kwestia współpracy parlamentarnej, będziemy mówić o planach. Chcę przebudować PO w ciągu kilku miesięcy... – twierdził.

Zauważył też, że opozycja powinna trzymać się razem. – Jeżeli opozycja zacznie się kłócić i spierać, jeżeli będzie chciała sobie tłumaczyć, kto jest ważniejszy, to na tym wygra tylko Kaczyński i PiS – mówił.

Lider PO był pytany także o rolę w PO byłej premier Ewy Kopacz. - Będzie zaangażowana w Komisję Zdrowia – odpowiedział.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (2 komentarzy)

  • Sk 2016-01-28 12:20:38
    Byłby to cud, gdyby poszli po rozum- do głowy😱😱
  • brukarz 2016-01-28 11:36:24
    A co Pani Kopacz ma jeszcze do szukania i "roboty" w komisji zdrowia ? Chyba zainicjuje zakup nowych szczepionek dla Polaków. Szczepionek na utratę pamięci o jej "dokonaniach", kiedy była ministrem zdrowia.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA