REKLAMA

Grzegorz Schetyna zaapelował o powołanie wspólnego prezydium klubu PO i Nowoczesnej

  • Autor: PAP/rs
  • 16 grudnia 2017 11:20
Grzegorz Schetyna zaapelował o powołanie wspólnego prezydium klubu PO i Nowoczesnej Lider PO Grzegorz Schetyna zaapelował o powołanie wspólnego prezydium PO i Nowoczesnej. (Fot. mat. pras. platforma.org)

Lider PO Grzegorz Schetyna zaapelował w sobotę w trakcie swojego wystąpienia na radzie krajowej PO o powołanie wspólnego prezydium PO i Nowoczesnej oraz o natychmiastowe zacieśnienie współpracy wszystkich partii opozycyjnych.

Schetyna stwierdził, że obecnie mamy do czynienia z być może najtrudniejszym momentem dla polskiej demokracji od 1989 r.

Lider PO zaapelował do wszystkich partii opozycyjnych m.in. o "natychmiastowe zacieśnienie współpracy" w parlamencie i poza nim.

- Przede wszystkim zwracam się do koleżanek i kolegów z Nowoczesnej o jak najszybsze powołanie wspólnego prezydium naszych klubów parlamentarnych w parlamencie - powiedział Schetyna.

Podziękował też Polkom i Polakom demonstrującym "w obronie wolnych sądów" i praw kobiet, a także zaapelował o wspólne demonstracje w obronie samorządów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • schetyna to zero. 2017-12-16 13:34:35
    Schetyna jesteś ZEREM tak jak twoja partia i cała lewacka opozycja.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA