REKLAMA

Harmonogram wizyty prezydenta Donalda Trumpa w Warszawie

  • Autor: PAP/JS
  • 05 lipca 2017 15:53
Harmonogram wizyty prezydenta Donalda Trumpa w Warszawie Prezydent Trump przyleci do Warszawy w środę o godz. 22 (fot. flickr)

Rozmowy w "cztery oczy" prezydentów Andrzeja Dudy i Donalda Trumpa, rozmowy plenarne delegacji pod przewodnictwem obu prezydentów, udział w szczycie Trójmorza i wystąpienie na pl. Krasińskich - to główne punkty wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa w Warszawie.

Prezydent Trump przyleci do Warszawy w środę o godz. 22. Następnie Trump uda się do stołecznego hotelu Marriott; w środę nie ma zaplanowanych żadnych oficjalnych spotkań.

W czwartek o godz. 9.25 zaplanowane jest powitanie prezydenta Trumpa przez prezydenta Dudę na Zamku Królewskim; o godz. 9.30 odbędzie się rozmowa w "cztery oczy" prezydentów, a o godz. 9.55 - rozmowy plenarne pod przewodnictwem prezydentów Polski i USA.

O godz. 10.30 prezydenci spotkają się z mediami.

O godz. 10.55 zaplanowane jest oficjalne powitanie na Zamku Królewskim delegacji państw Trójmorza przez prezydenta Andrzeja Dudę i prezydent Chorwacji Kolindę Grabar-Kitarović, natomiast o godz. 11.05 - oficjalne powitanie prezydenta Trumpa.

Sesja transatlantycka Szczytu Trójmorza z udziałem prezydenta Trumpa rozpocznie się o godz. 11.10; o godz. 12.15 odbędzie się spotkanie prezydenta USA z prezydent Chorwacji.

O godz. 13.00 szefowie delegacji państw Trójmorza wezmą udział w wystąpieniu prezydenta Trumpa na Placu Krasińskich.

Następnie o godz. 15.15. odbędzie się kolejna sesja gospodarcza szczytu Trójmorza - "Infrastruktura, transport, energetyka".

Na godz. 17. zaplanowana jest konferencja prasowa prezydenta Dudy i prezydent Chorwacji.(

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA