REKLAMA

II posiedzenie Sejmu: Posłowie rozmawiają o bezpieczeństwie

  • Autor: PAP/AT
  • 26 listopada 2015 10:10
II posiedzenie Sejmu: Posłowie rozmawiają o bezpieczeństwie O przedstawienie informacji dotyczącej bezpieczeństwa Polski w kontekście sytuacji międzynarodowej zwrócił się do ministra spraw wewnętrznych i administracji klub PiS (fot.sejm.gov.pl/Rafał Zambrzycki)

Trwają obrady Sejmu. Przedstawiona ma zostać informacja w sprawie bezpieczeństwa Polski w kontekście sytuacji międzynarodowej, posłowie będą też zadawać przedstawicielom rządu pytania.

O przedstawienie informacji dotyczącej bezpieczeństwa Polski w kontekście sytuacji międzynarodowej zwrócił się do ministra spraw wewnętrznych i administracji klub PiS.

Wśród pytań do przedstawicieli rządu, które były w harmonogramie obrad, było m.in. pytanie posłów Kukiz'15 w sprawie kwot uchodźców narzuconych Polsce przez Unię Europejską.

Po zadaniu jednego pytania - przez posłów PiS ministrowi sportu i turystyki i udzieleniu odpowiedzi przez ministra Witolda Bańkę - prowadząca obrady wicemarszałek Barbara Dolniak (Nowoczesna) poinformowała, że posłowie PO i klubu Kukiz'15 wycofali swoje pytania. Ponieważ na sali sejmowej nie było jeszcze osób, które miałyby odpowiadać na kolejne pytania, wicemarszałek ogłosiła kilkunastominutową przerwę w obradach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • IQ 2015-11-26 14:37:03
    Wiedziałem już wtedy, kiedy usłyszałem, że niejaki Kukiz "bierze się za politykę", wiedziałęm , że to dyletant i w pewnym sensie nawiedzony oszołom, ale taraz jestem przerażony. Ni dość , ze został zdominowany przez niebezpieczne poglądy, to w zupełności stracił 'orientacje" iż uczestniczy w zaorywaniu Polskiej demokracji. Panie Kukiz , czas odwyku jest konieczny, do tego aby trzeźwo spojrzeć na spustoszenia w perspektywie czasu, jęśli Pan to potrafi, czy antycypacja jest panu znana ????REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA