REKLAMA

IPN w domu generała Jaruzelskiego

 • Autor: Parlamentarny.pl (JS)
 • 29 lutego 2016 14:34
IPN w domu generała Jaruzelskiego Trwa przeszukanie domu generała Wojciecha Jaruzelskiego, na zdjęciu generał w roku 2009. (fot.: wikipedia.org/CC BY 2.0)

Prokuratorzy IPN weszli do domu generała Wojciecha Jaruzelskiego - donosi Wyborcza.pl, powołując się na informacje uzyskane od rodziny Jaruzelskiego.

Jak twierdzi Wyborcza.pl, prokuratorzy IPN szukają prawdopodobnie prywatnego archiwum generała Jaruzelskiego. W zeszłym roku IPN wszczął śledztwo w sprawie dokumentów potwierdzających współpracę Jaruzelskiego z kontrwywiadem wojskowym, zwanym Informacją Wojskową, na przełomie lat 40. i 50.

Przypomnijmy, że 16 lutego INP wszedł do domu generała Czesława Kiszczaka. W asyście policji przeprowadzał czynności w celu zabezpieczenia dokumentów, których sprzedaż zaoferowała wdowa po generale.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • prawda 2016-02-29 22:42:23
  Do prawda jest okrutna!: widzę bajkopisarz jesteś , napisz więc prawdę o Panach Kaczyńskich jeśli ją znasz , to prawdziwi patrioci i wybitni mężowie stanu , a ty jesteś widać z wpisu niby europejczyk , ale nie wiesz co to suwerenna i wolna ojczyzna , czasy niewolnictwa i poddaństwa to historia nie ma nic wspólnego z demokracją i niezależną RP w obecnej rzeczywistości , widzę , że nie możesz się pogodzić z wyborem większości społeczeństwa dla dobrych zmian dla Ojczyzny , wyraźnie to wskazuje , że jesteś odsunięty od dobrobytu i profitów nielegalnych skandalicznych rządów Tuska i jego orszaku korupcyjnego . Dzisiaj masz kolejny przykład kolesia swojego Pana BBBBB i co na to powiesz , a będą kolejni wymiecieni spod dywanów PO-PSL . Wszyscy jesteśmy równi wobec prawa , bez świętych krów , bo Rzeczypospolita Polska , a nie Indie.
 • prawda jest okrutna! 2016-02-29 17:14:47
  Do prawda: Jest mały problem, przez 27lat było ukrywane kim są Kaczyńcy, obawiam się teraz prawda nigdy nie ujrzy światła dziennego tyko czysta manipulacja jak obecnie.W stanie wojennym byli pod specjalną ochroną, za komuny dziadek wpływowy Rosyjski bolszewik kazał nawet bajki kręcić z bliżynianami"O dwóch takich co ukradli księżyc"Ukradną Wam godność, pozbawią honoru będziecie wszyscy wyrzutkami w całej Unii Europejskiej"projekt opinani Komisji Weneckiej potwierdza łamanie prawa w Polsce Kontynuacji RP będziemy zerami, zaś PiS ucztować będzie pławiąc się w dostatku między Polakami baranami , zawsze byliście niewolnikami!
 • prawda 2016-02-29 15:54:10
  26 lat za późno , ale może jest nadzieja , że znajdą autentyczne i rzetelne dokumenty o SB i ludziach , których skrzywdzili do 2015 roku , bo do wtedy jeszcze krzywdzili , proponuję w domach wszystkich co pracowali w tej przestępczej organizacji zrobić przeszukania , oni żyją jak lordowie i śmieją się , mają wielkie przedsiębiorstwa z naszego wspólnego majątku Polaków , czas wielki wszystkim tam pracującym zabrać na Skarb Państwa ich własności nielegalnie nabyte - przepisane na członków rodziny dla ich bezpieczeństwa i wtedy sprawiedliwości stanie się zadość. Dla przykładu organizacja przestępców w mieście GNIEZNO - I stolica Polski , w piśmie lokalnym Przemiany na Szlaku Piastowskim byli z imienia i nazwiska wymienieni jako TW , ale niestety nie posiadam tej gazety , spalona , nie wiedziałem , że takich pięknych i olśniewających czasów doczekam.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA