REKLAMA

Jak postępuje wdrażanie reformy edukacji? MEN informuje

  • Autor: PAP/AT
  • 09 marca 2017 11:05
Jak postępuje wdrażanie reformy edukacji? MEN informuje W kwietniu chcemy pokazać ustawę o finansowaniu oświaty - powiedziała minister (Anna Zalewska, fot.twitter.com/MEN_GOV_PL)

• W kwietniu chcemy pokazać ustawę o finansowaniu oświaty - aby subwencja odpowiadała czasom, w których żyjemy - powiedziała minister edukacji Anna Zalewska, informując o postępach we wdrażaniu reformy oświaty.
• W tym samym miesiącu zaprezentowany zostanie harmonogram podwyżek dla pracowników oświaty.
• Natomiast do końca marca MEN przedstawi propozycje zmian w Karcie Nauczyciela.

Do końca marca pokażemy, jak będziemy zmieniać Kartę Nauczyciela, a w kwietniu zaprezentujemy harmonogram podwyżek dla pracowników oświaty - powiedziała minister edukacji Anna Zalewska.\

Czytaj też: Reforma edukacji: Samorządy gotowe do startu

Jak powiedziała szefowa MEN na konferencji prasowej, w tym tygodniu został wysłany list do nauczycieli, z którego mają się oni dowiedzieć, na jakim etapie jest wdrażanie reformy edukacji i - jak to ujęła - "co się dzieje, co dziać się będzie". "Były już informacje w sierpniu, a w listopadzie w każdej szkole znalazły się informatory o tym, co znajdzie się w Prawie oświatowym" - przypomniała też Zalewska.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA