REKLAMA

Jaka rekonstrukcja rządu PiS, co z Beatą Szydło i Jarosławem Kaczyńskim?

  • Autor: Bartosz Dyląg
  • 22 listopada 2017 16:00
Jaka rekonstrukcja rządu PiS, co z Beatą Szydło i Jarosławem Kaczyńskim? Jak duże będą zmiany w rządzie Beaty Szydło? (fot. premier.gov.pl)

Jaka rekonstrukcja rządu PiS? Jarosław Kaczyński zastąpi premier Beatę Szydło? Spytaliśmy 7 polityków PiS. Ewolucyjnych, a nie rewolucyjnych zmian wśród ministrów i kontynuacji pracy Beaty Szydło na stanowisku prezesa Rady Ministrów spodziewają się pytani przez nas członkowie Prawa i Sprawiedliwości.

Politycy związani z Prawem i Sprawiedliwością niechętnie mówią o ewentualnych zmianach w rządzie. Z wiarygodnego źródła wiemy jednak, że scenariusz rekonstrukcji jest cały czas rozważany i nie jest jeszcze przesądzony. Podobnie jak rozważany jest scenariusz objęcia stanowiska prezesa Rady Ministrów przez Jarosława Kaczyńskiego i start Beaty Szydło w wyścigu o fotel prezydenta Warszawy.

Zdaniem posła PiS Tadeusza Cymańskiego, z początkiem grudnia - cytujemy - jakieś zmiany w rządzie będą. – Byłoby zaskoczeniem, gdyby nie było żadnych zmian. Ale myślę, że nie będą one duże – wyjaśnia nam Tadeusz Cymański.

Zdaniem posła, najciekawszą kwestią jest cały czas omawiana zmiana na stanowisku premiera. – Osobiście uważam, że do niej nie dojdzie – mówi Tadeusz Cymański. – Jestem przygotowany na każdy wariant, wszystko jest w grze, ale premier Beata Szydło bardzo dobrze spisuje się na swoim stanowisku.

Więcej wypowiedzi polityków PiS na wnp.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA