REKLAMA

Jarosław Gowin: Nastąpił przełom w patrzeniu na walkę z islamskim terroryzmem

 • Autor: PAP/AT
 • 21 sierpnia 2017 10:56
Jarosław Gowin: Nastąpił przełom w patrzeniu na walkę z islamskim terroryzmem To jest przełom w odczuciach społeczeństw zachodnioeuropejskich - podkreślił Gowin (Jarosław Gowin, fot.PTWP)

Politycy zachodnioeuropejskich zaczynają mówić: mieliście od początku rację – powiedział wicepremier Jarosław Gowin, odnosząc się do zamachu w Barcelonie.

Na antenie Radia Kraków wicepremier ocenił, że już nastąpił przełom w patrzeniu na walkę z islamskim terroryzmem.

Po cichu politycy zachodnioeuropejskich, w prywatnych rozmowach z nami, przedstawicielami polskiego rządu, zaczynają mówić: „To wy mieliście od początku rację” – powiedział w poniedziałek wicepremier Jarosław Gowin, odnosząc się do zamachu w Barcelonie.

"To jest przełom w odczuciach społeczeństw zachodnioeuropejskich" - podkreślił Gowin. Ale, jak ocenił, tych, którzy "ponoszą moralną odpowiedzialność za to pasmo tragicznych wydarzeń i zamachów terrorystycznych" zapewne "żadne fakty nie przekonają".

Czytaj też: Polityka migracyjna Europy jest fatalna. Musi się zmienić

Jak wyjaśnił wicepremier, chodzi "o europejskie elity, polityków a także dziennikarzy czy intelektualistów, którzy w imię tej obłąkanej ideologii politycznej poprawności otworzyli drzwi do Europy wielomilionowej rzeszy imigrantów, w dużej mierze z krajów islamskich".

Przypomniał, że kilka miesięcy temu w Barcelonie odbyła się duża demonstracja poparcia dla polityki otwierania dla imigrantów europejskich granic. "Myślę, że dzisiaj taka demonstracja byłaby już niemożliwa" - ocenił.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (3 komentarzy)

 • prawda jest okrutna 2017-08-22 05:00:31
  Do Precz z oszustami PiS!: Uczciwy obywatel chcąc zajmować się uprawami rolnymi nie musi być rolnikiem z dyplomem wariatów, było pewne iż jeżeli dopuścimy tą swołocz z obrębów gmin do zarządzania przestrzenią geodezyjną ,nawywijają doprowadzając do wojny w kraju. Zlikwidowano Państwowy Urząd Geodezji i zaczęły się wały, skala skorumpowanych urzędników jest zastraszająco wysoka,będą walczyć jak na ringu, gdyż mimo iż Urzędnik nie odpowiada za swoje błędy stracą wszystko.
 • Precz z oszustami PiS! 2017-08-21 21:13:31
  Terroryści posiadam grunt Rolny 0.801ha, nie jestem rolnikiem, lecz od dziecka zajmowałem się rolnictwem z rodzicami- kulisy największej w historii powojennej Polski afery gruntowej masowych zmian gruntów rolnych wszystkich klas na cele nierolnicze, otrzymaliśmy możliwość naprawienia własnych finansów i wizerunku w postaci dalszych postępowań z powództwa cywilnego za straty moralne po milion złotych na cele charytatywne od oszustów którzy celowe i świadomie ograbiali Nas z dóbr osobistych., jak Mamy dochodzić swych praw? Sprzedający nieruchomość nie dostarczy Nam odpowiednich dokumentów potwierdzających wyłączenie jej z produkcji rolnej, jak odzyskać mają poszkodowani wyłudzone środki finansowe do 2/3 zapłaconej kwoty? Społeczeństwo chce w obrębach Miast zawiadomić lokalną Prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa, lecz nie mają żadnych praw, procedura związana z wyłączeniem gruntu rolnego jest kluczowa i nieodwracalna, jak złożyć wniosek pisemny w celu naprawienia szkód i uregulowania nieruchomości zgodnie z prawem pod zabudowie do Starostwa Powiatowego art.61 ust.1pkt 4 upzp, dopiero po wydaniu decyzji można przyjąć że dana nieruchomość nie będzie już z żadnego punktu widzenia(opartego o poszczególnych przepisach ustawowych ) uznana za nieruchomość rolną lub leśną, procedura odrolnienia i odlesienia jest to poprawność przeprowadzonej procedury związanej z wykorzystaniem poszczególnych instrumentów zarządzania przestrzenią na poziomie lokalnym.
 • Precz z oszustami PiS! 2017-08-21 15:26:19
  tTerrorysci posiadam grunt Rolny 0.81ha, nie jestem rolnikiem, lecz od dziecka uprawiałem rolnictwo wraz z rodzicami- kulisy największej w historii powojennej Polski afery gruntowej masowych zmian gruntów rolnych wszystkich klas na cele nierolnicze, otrzymaliśmy możliwość naprawienia własnych finansów i wizerunku w postaci dalszych postępowań z powództwa cywilnego za straty moralne po milion złotych na cele charytatywne od oszustów którzy celowe i świadomie ograbiali Nas z dóbr osobistych., jak Mamy dochodzić swych praw? Sprzedający nieruchomość nie dostarczy Nam odpowiednich dokumentów potwierdzających wyłączenie jej z produkcji rolnej, jak odzyskać mają poszkodowani wyłudzone środki finansowe do 2/3 zapłaconej kwoty? Społeczeństwo chce w obrębach Miast zawiadomić lokalną Prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa, lecz nie mają żadnych praw, procedura związana z wyłączeniem gruntu rolnego jest kluczowa i nieodwracalna, jak złożyć wniosek pisemny w celu naprawienia szkód i uregulowania nieruchomości zgodnie z prawem pod zabudowie do Starostwa Powiatowego art.61 ust.1pkt 4 upzp, dopiero po wydaniu decyzji można przyjąć że dana nieruchomość nie będzie już z żadnego punktu widzenia(opartego o poszczególnych przepisach ustawowych ) uznana za nieruchomość rolną lub leśną, procedura odrolnienia i odlesienia jest to poprawność przeprowadzonej procedury związanej z wykorzystaniem poszczególnych instrumentów zarządzania przestrzenią na poziomie lokalnym.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA