REKLAMA

Jarosław Kaczyński ogląda w Sejmie "Atlas Kotów"

  • Autor: AT
  • 24 listopada 2017 11:00
Jarosław Kaczyński ogląda w Sejmie "Atlas Kotów" "Atlas Kotów" - ciekawa lektura Jarosława Kaczyńskiego podczas obrad Sejmu (fot.shutterstock)

W trakcie posiedzenia Sejmu prezes PiS Jarosław Kaczyński został przyłapany podczas lektury Atlasu Kotów.

W trakcie piątkowego (24 listopada) posiedzenia Sejmu prezes PiS został uchwycony przez fotoreporterów podczas lektury Atlasu Kotów. Zdjęcie czytającego Kaczyńskiego jest upubliczniane i komentowane m.in. na portalach społecznościowych.

Niech przedświąteczna lektura prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego nt. kotów zachęci nas do wsparcia schronisk i osób pomagających zwierzętom - napisała na Twitterze rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

 

Jarosław Kaczyński czyta Atlas Kotów (fot.youtube)

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (1 komentarzy)

  • kotjasia 2017-11-25 15:13:26
    Lepiej niech ogląda koty, nawet w trakcie sesji Sejmu, niż ma przypominać "totalnej" oPOzycji, że pluje na POlskę i POlaków, zdradza Ojczyznę i biega do Tuska i pozostałych eurokratów, ze skargami jak małe dzieci - proszę pani, Jasiu się ze mnie śmieje. Proszę pani, Jasiu zabrał mi zeszyt, itp.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA