REKLAMA

Jarosław Kaczyński rozpoczyna serię spotkań z posłami PiS

  • Autor: bad/PAP
  • 13 września 2017 13:58
Jarosław Kaczyński rozpoczyna serię spotkań z posłami PiS Rozmowy lidera PiS mają dotyczyć m.in. strategii PiS dotyczących danych regionów. (Fot.: facebook.com)

Od najbliższego piątku prezes PiS Jarosław Kaczyński rozpoczyna serię czterech spotkań z posłami PiS z poszczególnych regionów - to informacja od polityków ze ścisłego kierownictwa partii. Rozmowy mają dotyczyć m.in. strategii PiS dotyczących danych regionów.

- Przy spotkaniu całego klubu Prawa i Sprawiedliwości ciężko jest, by pojedynczy poseł mógł zabrać głos i tłumaczyć, co dzieje się w jego regionie, jakie pojawiają się tam problemy. Dlatego zdecydowaliśmy się na zorganizowanie mini klubów - powiedział polityk PiS ze ścisłego kierownictwa partii.

Jak tłumaczył tym celu zgrupowano po kilka województw w cztery regiony. - Przy takim podziale na spotkania będzie zapraszanych po ok. 70 posłów z danego regiony. Będzie to więc zupełnie inna rozmowa, niż podczas spotkania całego klubu - stwierdził polityk.

Pierwsze ze spotkań zaplanowano na najbliższy piątek, a ostatnie na początek października.

Spotkania mają być przygotowaniem do zbliżających się wyborów samorządowych, które mają odbyć się jesienią przyszłego roku.

Podczas tych spotkań będą poruszane tematy związane z sytuacją w danych regionach i pojawiającymi się tam problemami. Podczas spotkań ma być też poruszany temat zmian w wymiarze sprawiedliwości.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA