REKLAMA

Jarosław Kaczyński spotka się z posłami PiS

  • Autor: PAP/AT
  • 09 października 2017 12:25
Jarosław Kaczyński spotka się z posłami PiS Jarosław Kaczyński (fot.pis.org.pl)

W poniedziałek (9 października) odbędzie się trzecie z serii czterech spotkań prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego z posłami Prawa i Sprawiedliwości.

"W poniedziałek trzecia część spotkania Klubu Parlamentarnego PiS z udziałem Jarosława Kaczyńskiego" - poinformował na Twitterze szef klubu PiS Ryszard Terlecki.

Poniedziałkowe spotkanie rozpocznie się o godz. 17., a Kaczyński spotka się posłami z: Podlasia, Mazowsza i województwa lubelskiego.

W połowie września rozpoczęła się seria czterech spotkań Kaczyńskiego z posłami PiS z poszczególnych regionów.

Czytaj też: Jarosław Kaczyński na konwencji Solidarnej Polski "Musimy zbudować sprawne i silne państwo"

"Przede wszystkim realizujemy taki pomysł, że klub został podzielony na posłów z czterech okręgów, czy szeroko rozumianych regionów Polski i takie cztery spotkania kolejno się odbywają, po to, żeby umożliwić dyskusję" - mówił Terlecki.

"W gronie trzystu osób trudno jest rozmawiać, w gronie sześćdziesięciu łatwiej i to jest powód, dla którego jest ten podział" - wyjaśnił szef klubu PiS.

Podczas dotychczasowych spotkań poruszano kwestię m.in.: przyszłorocznych wyborów samorządowych, zmian w wymiarze sprawiedliwości oraz tematy związane z sytuacją w danych regionach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA