REKLAMA

Jarosław Kaczyński spotkał się z członkami PiS w Wielkopolsce

  • Autor: PAP/JS
  • 14 stycznia 2017 19:34
Jarosław Kaczyński spotkał się z członkami PiS w Wielkopolsce W spotkaniu z Jarosławem Kaczyńskim na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wzięło udział ok. 400 osób z całego regionu. (fot. PiS/twitter)

• Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński spotkał się w Poznaniu z wielkopolskimi działaczami partii.
• W trakcie spotkania mówił m.in. o przygotowaniach do wyborów samorządowych; wydarzenie było zamknięte dla mediów.

Szef poznańskich struktur partii, poseł Tadeusz Dziuba powiedział, że w spotkaniu z Jarosławem Kaczyńskim na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wzięło udział ok. 400 osób z całego regionu.

Wyjaśnił, że wizyta w Wielkopolsce wpisuje się w cykl spotkań prezesa PiS z najaktywniejszymi i funkcyjnymi członkami partii.

Dziuba powiedział, że Jarosław Kaczyński podczas spotkania przekazał informacje odnośnie bieżącej sytuacji w ugrupowaniu i w kraju, nakreślił też plan działań formacji w kontekście najbliższych wyborów samorządowych.

W wywiadzie udzielonym podczas wizyty w stolicy Wielkopolski TVP Poznań Jarosław Kaczyński nawiązał m.in do sprawy ostatniego kryzysu parlamentarnego. "Wyciągamy rękę (do opozycji - red), ale w żadnym razie nie zgodzimy się na to, żeby istniała grupa, która po prostu nie przestrzega prawa, nie wyrzeka się tego rodzaju działań, które łamią prawo i nie ponosi żadnych konsekwencji" - powiedział Kaczyński w wywiadzie.

Tadeusz Dziuba powiedział, że wśród poruszanych na spotkaniu spraw, obok kwestii dotyczących lokalnych społeczności, spraw wewnątrzpartyjnych, pojawił się m.in. postulat wydania broszury poświęconej założeniom reformy oświaty.

Jarosław Kaczyński po spotkaniu w Poznaniu pojechał do Gorzowa Wielkopolskiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA