REKLAMA

Jest milion zł na Centrum Zdrowia Dziecka. Minister Radziwiłł zapowiedział wsparcie

  • Autor: GP
  • 08 czerwca 2016 12:23
Jest milion zł na Centrum Zdrowia Dziecka. Minister Radziwiłł zapowiedział wsparcie Minister zdrowia w rządzie Beaty Szydło, Konstanty Radziwiłł. (fot.:mz.gov.pl)

• Po środowej (8 czerwca) debacie w Sejmie o Centrum Zdrowia Dziecka, minister zdrowia zapowiedział, że resort dofinansuje zadłużoną placówkę.
• Wsparcie wyniesie okrągły milion złotych i ma być przeznaczone na najpilniejsze potrzeby dziecięcego szpitala.

Po środowej (8 czerwca) debacie w Sejmie, w czasie której Beata Szydło i Konstanty Radziwiłł przedstawili sytuację w Centrum Zdrowia Dziecka, minister zapowiedział, że resort zdrowia przekaże CZD milion złotych. Ta suma ma pokryć najważniejsze, najpilniejsze potrzeby.

- Podjęliśmy decyzje o dofinansowaniu Centrum Zdrowia Dziecka kwotą 1 mln zł. Pieniądze mają być przeznaczone na najpilniejsze sprawy - mówił Radziwiłł.

Czytaj: Komentarze po debacie o CZD w Sejmie

Po czym dodał: - Wiele osób potwierdza - prawo ochrony zdrowia jest w Polsce fatalne. Jest chaotyczne, niezrozumiałe. To się nie wzięło samo z siebie i nie zmieni się w jeden dzień. To nie są rzeczy, które można z dnia na dzień ulepszyć.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA