REKLAMA

Joanna Mucha zaskakuje wyborców. Rozdaje pilniki

  • Autor: TM
  • 06 października 2015 11:42
Joanna Mucha zaskakuje wyborców. Rozdaje pilniki Pilnik to trafiony gadżet wyborczy – uważa posłanka. Fot. twitter.com

Joanna Mucha, rzecznika kampanii parlamentarnej PO, postanowiła zaskoczyć wyborców i by zachęcić do głosowania rozdaje pilniki do paznokci. Polityczni konkurenci podkreślają już, że „nie będą robili z siebie pilnika”.

Pilnik to trafiony gadżet wyborczy. Jest praktyczny i zaskakujący. Ludzie przyjmują go z uśmiechem. Proszę mi wierzyć, że pilniczek biorą też mężczyźni, choć niektórzy tłumaczą się, że to dla żony – powiedziała posłanka ”Newsweekowi”.

Podkreśliła, że zależało jej na tym, by „gadżet nie trafił do razu do kosza, jak to się dzieje z ulotkami. Z kolei kalendarzyki i długopisy mają wszyscy i to wieje nudą”.

Joanna Mucha wyznała, że „nie myślała, że to gadżet dla głosujących kobiet. Tu nie ma podtekstu”.

Jednak prawicowe media piszą o nowym gatunku wyborczej kiełbasy, a Włodzimierz Czarzasty z SLD zastrzega, że nie będzie robił z siebie pilnika do paznokci, by dostać się do parlamentu - pisze serwis newsweek.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA