REKLAMA

JOW Bezpartyjni: oto klucz do kontroli nad politykami

  • Autor: TM
  • 13 października 2015 12:12
JOW Bezpartyjni: oto klucz do kontroli nad politykami Paweł Kukiz nie wniesie obecnie niczego dobrego do polityki - uważa Jan Jagielski. Fot. facebook.com

Głos oddany na nasze ugrupowanie będzie protestem przeciwko temu, co dzieje się wokół sceny politycznej – uważa Jan Jagielski, lider kieleckiej listy Komitetu Wyborczego JOW Bezpartyjni.

Partie, które dostają władzę mogą w naszym kraju robić wszystko. Politycy mianują prezesów, dyrektorów czy Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. Niewykluczone, że PiS zaraz po wygranych wyborach dokona zmian personalnych w Radzie i na przykład skróci jej kadencję - powiedział Jan Jagielski na antenie Radia Kielce.

"Oszukańczy system wyborczy".

Dodał, że "każdy kto zagłosuje na nas, wyrazi swój sprzeciw także wobec oszukańczego systemu wyborczego".

Jagielski podkreślił, że JOW-y dla wyborców mogą stać się kluczem i skutecznym narzędziem do kontroli nad partiami i politykami - czyli naszymi reprezentantami.

Potencjał Kukiza

Paweł Kukiz nie wniesie obecnie niczego dobrego do polityki. Wokół niego kręcą się nieciekawi ludzie. Dobry wynik w wyborach prezydenckich i potencjał z tym związany został zmarnowany - uważa Jan Jagielski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj

  • Brak komentarzy.REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA